Loader icon

Питання-відповідь

ЕІС-код (Energy Identification Code) – це унікальний буквено-цифровий код суб'єкта енергетичного ринку (споживача) та / або точки комерційного обліку.

Це необхідна умова для початку постачання газу як для побутових, так і для промислових цілей. За присвоєння коду в Україні відповідають газорозподільні компанії міського та обласного значення, та також Укртрансгаз.

Саме цей код буде ідентифікувати вас, як споживача, у договорі про газопостачання. Послуга присвоєння ЕІС-коду безкоштовна.
Так, відповідно до чинного законодавства України будь-який споживач (і фізична, і юридична особа) може сам обирати постачальника енергії.

Більше того, вам за це нічого не буде. Відтепер якщо вас не влаштовує якість наданих послуг або зміни в ціноутворенні, ви можете змінити постачальника самостійно.
Законодавством України передбачені наступні вимоги:

1. Договір на транспортування природного газу з оператором газотранспортної системи (ПАО "Укртрансгаз")
2. Договір з обл- або міськгазом про розподіл природного газу.
3. У вас не має бути жодної заборгованості перед останнім постачальником.
4. Сповіщення діючого постачальника про припинення роботи з ним та розірвання договору.

Якщо у вас виникли складнощі хоча б з одним пунктом або виникли питання, зв'яжіться з нами для отримання якісного консалтингу.
Кінцева вартість продукту (природний газ / електроенергія) залежить від об'єму закупівлі. Оскільки стандартний Договір на надання джерела енергії укладається на 12 місяців, ми можемо прогнозувати приблизні витрати палива на цей термін та зробити гуртову закупівлю, тим самим знизивши закупівельну вартість.

Точно розрахувати витрати неможливо, оскільки на обсяги споживання впливають кліматичні умови та технічний фактор. Тому ми пропонуємо вам вказати діапазон споживання (зазвичай він близький до показників минулого календарного року).

Вказавши тип споживання, ви значно спрощуєте розрахунок. Якщо природний газ потрібен цілий рік, то він коштуватиме дещо дешевше, ніж якби ви користувались ним лише в опалювальний період.
Постачання електроенергії споживачу здійснюється за договором про постачання електричної енергії обраним споживачем електропостачальником, який отримав відповідну ліцензію. Договір між електропостачальником та споживачем укладається, як правило, шляхом приєднання споживача до розробленого електропостачальником договору на умовах комерційної пропозиції, опублікованої електропостачальником. Споживач перед укладанням договору про постачання електричної енергії має обрати відповідну комерційну пропозицію та зазаначити її у заяві –приєднанні до умов договору постачання електричної енергії споживачу. Така комерційна пропозиція є невід’ємним додатком до договору. Для оформлення договору зв'яжіться з нами та отримайте чітку інструкцію відповідно до вашої ситуації.
Ми не проводимо угоди поза рамками закону. Не визнаємо сірі схеми в роботі своєї компанії. Ми також не готові ризикувати репутацією перед клієнтами та державою заради ухилення від сплати податків чи інших базових витрат.

Цінова політика StimexEnergy дозволяє вам максимально зекономити зі збереженням високої якості сировини та обслуговування.

Кожному клієнту ми готові запропонувати вигідні умови з огляду на тип та обсяг споживання природного газу / електроенергії.
• Для дострокового припинення співпраці клієнту достатньо відправити на поштову адресу постачальника Повідомлення про розірвання договору. Отримати зразок можна у відділі консалтингу StimexEnergy.

• Якщо термін договору з постачальником стікає, ви можете просто не продовжувати його: не підписувати жодних документів та не вносити авансових оплат.

• На законодавчому рівні постачальникам заборонено стягувати штраф з клієнта у разі дострокового припинення співпраці, навіть якщо це було прописано в договорі про співпрацю.
У разі виникнення суперечок та конфліктів споживач має право на захист державою відповідно до ст. 21 Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг":

1. Для досудового врегулювання конфлікту;
2. Для перенесення розгляду справи до суду.

Цей Регулятор дозволяє відновити справедливість та домогтися чесних умов обслуговування фізичним та юридичним особам на всій території України.

Ми готові вас проконсультувати

Дякуємо за ваше повідомлення! Воно успішно відправлено.