10 причин змінити постачальника електроенергії для непобутових об’єктів

15.05.2019
Post Image

Ефективна діяльність підприємств безпосередньо залежить від вміння керівництва розподіляти ресурси та розставляти пріоритети. Витрати на споживання електроенергії є основною статтею в щомісячному бюджеті більшості ТЦ і ТРЦ.

Цей енергетичний ресурс є найбільш споживаним на сьогодні – тисячі постачальників в усьому світі забезпечують мільйони будівель енергією. Щодня, щогодини, щохвилини. І майже кожен робить це на своїх особливих умовах. То чому ж ви досі переплачуєте за електроенергію?

Відповідно до чинного законодавства України кожна юридична особа може самостійно обирати постачальника енергії. В цій статті ми розповімо про 10 переваг цього права.

1. Ціни нижче!

В боротьбі з монополістами деякі постачальники пропонують знижки та акції. Навіть 5% економії на промисловому об’єкті перетворяться в кругленьку суму, яку ви можете витратити на премії співробітникам або покращення технічного забезпечення компанії.

В StimexEnergy ви можете розраховувати на знижку до 25% ціни постачальника “останньої надії”.  Це не обман і не сіра схема. Ми просто домовляємося про гуртову закупівлю енергії та отримуємо хорошу знижку, якою із задоволенням і ділимося з вами.

2. Безкоштовний аудит постачання електроенергії

Ви впевнені в чистоті намірів свого постачальника електроенергії? Все розумієте в платіжках та щорічних звітах? Як і будь-якого підлеглого, постачальника іноді потрібно перевіряти. Від якості його фінансової політики та прозорості дій залежить матеріальне благополуччя вашої компанії.

В StimexEnergy ви можете отримати безкоштовний незалежний аудит поточних тарифів на постачання електроенергії. Так ми зрозуміємо, в якому об’ємі та в який період об’єкт споживає електроенергію. Це дозволяє скласти найбільш привабливу пропозицію співпраці для вас.

3. Безкоштовна оптимізація чинної системи обліку електроенергії

Ми йдемо в ногу з часом і вас запрошуємо приєднатись. Якщо ви досі співпрацюєте з агресивним монополістом тільки тому ,що не в змозі виділити кошти на технічне удосконалення, ми готові допомогти.

4. Правова підтримка та консалтинг

Перехід на обслуговування новим постачальником не повинен приносити вам незручності. Ми розповімо, як зробити все швидко та правильно. Вірні рішення принесуть винагороду!

5. Штраф та пеня. А, може, не варто?

Згідно з анонімним опитуванням StimexEnergy більшість користувачів сплачує спожиті послуги за декілька днів до закінчення відведеного терміну, аби платіж дійшов і постачальник не встиг нарахувати пеню та штрафи. Ви не повинні боятись того, хто отримує дохід в тому числі завдяки вам.

Ми пропагуємо лояльне ставлення до клієнта та стараємося завжди йти вам на зустріч. Оплата рахунків не має призводити до скрутного фінансового становища. Якщо вам необхідна розстрочка, то ми її дамо. Швидко і надійно. Ось і все!

6. Гнучкі умови оплати

Ще на етапі укладання договору ми узгодимо, в який період вам зручніше сплачувати надані послуги. Багатьом знайома історія з обленерго, коли за несплату за спожите постачальник обмежує подачу електроенергії без попередження.  

StimexEnergy виступає проти такої політики компаній. Ми пропонуємо своїм клієнтам переглянути графік платежів, зменшити споживання, розподілити часткові виплати та інші варіанти розв’язання проблеми.

7. Пакетні пропозиції зі знижкою

Купувати електроенергію і природний газ вигідніше у одного постачальника. В StimexEnergy ви отримаєте:

  1. Персональну тарифну пропозицію з урахуванням середніх обсягів споживання: знижені ціни, лояльна політика виплат.
  2. Навчальний курс для персоналу в питаннях енергоощадливості;
  3. Експертну участь в питаннях реорганізації систем електро- та газопостачання.

8. Система: приведи друга. Так, і тут теж!

Це не мережевий маркетинг і вас ніхто не зобов’яже приводити нових клієнтів. Просто розкажіть своїм знайомим підприємцям про приємні зміни в оплатах за електроенергію та природний газ. Ми будемо вдячні за підтримку та обов’язково подаруємо вам бонус.

9. Крокуйте в ногу з часом

Висока конкуренція на енергетичному ринку спонукає компанії-постачальників модернізувати власну роботу відповідно до найновіших енергетичних трендів.

  • Сучасні технології – ефективні моделі прогнозування спожитих ресурсів;
  • Провідні методики управління – системи енергетичного менеджменту;
  • Мінімальний рівень бюрократії – здатність швидко приймати рішення та впроваджувати нові ідеї.

10. Спілкування з людьми, а не посадами

Компанії-монополісти в Україні часто не переймаються якістю сервісу. Розв’язання нагальних питань відкладається на потім через зайнятість працівника “іншими важливими питаннями, адже ви не єдиний клієнт тут”. Для StimexEnergy така поведінка не прийнятна. Наші фахівці здатні дати відповіді на будь-які енергетичні питання підприємців та завжди ставляться з розумінням до проблем клієнтів. Саме для цього ми працюємо. Вибір завжди лише за вами! І закон це підтримує