Геть палиці з коліс

15.05.2019
Post Image

Геть палиці з коліс! Засоби дистанційної передачі даних на лічильниках G-1,6 – G-6 більше не обов’язкові.

Кожен власник бізнесу знає, як складно буває звести кінці з кінцями та вивести свою справу в “плюс”. Вкладені сили, якісні товари та послуги – не завжди цього достатньо для хороших доходів, особливо, якщо власна держава заважає розвитку.

Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг 17.05.19 р переглянула поточну ситуацію та прийняла постанову про спрощення облаштування комерційних газових вузлів. Відтепер лічильникам типорозмірів G-1,6, G-2,5, G-4, G-6 не потрібні засоби дистанційної передачі даних (модеми) за умови споживання об’єктом природного газу до 10 тис. м3/рік.

Передумовою такого рішення став аналіз облаштування вузлів непобутових об’єктів зі споживанням до 10 000 м3/рік. В ході перевірки була виявлена наступна закономірність: більшість комерційних вузлів обліку працюють на базі побутових лічильників, що автоматично унеможливлює автоматизоване зняття інформації.

Крім того, перехід на повністю “комерційне” обладнання понесло б за собою величезні витрати для підприємців. Це процес дорогий, тривалий і складний, тому було вирішено позбутись його на законодавчому рівні. Необхідно було створити новий проект лічильників, демонтувати старий, встановити новий та доповнити його модемом для дистанційної передачі даних. В наших реаліях це непідйомна сума для більшості українців.

Це рішення чинитиме позитивний вплив на фінансове становище не лише малого та середнього бізнесу, а й також некомерційних організацій та релігійних об’єднань.

Ми ж, в свою чергу, хочемо підтримати ініціативу НКРЕКП та запропонувати безкоштовний аудит цін поточного постачальника природного газу. В разі потреби ми також забезпечимо правову підтримку у переході на обслуговування Stimex Energy.

Наша місія – створити в Україні адекватні умови енергопостачання до комерційних об’єктів. Команда Stimex Energy є активним учасником енергетичних самітів в Україні та Європі. Ми активно пропагуємо розумне ціноутворення та якомога лояльніше ставлення до клієнта. Розвиваємось заради спільного благополуччя!